Sang & rytmik

19
AUG

Spirekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 19. august 2019, Kl. 16:00 til kl. 16:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner

19
AUG

Børnekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 19. august 2019, Kl. 17:00 til kl. 17:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner

26
AUG

Juniorkor 3.- 5. klasse

Afholdt af: Flintholm Kirke
Dato: 
Mandag d. 26. august 2019, Kl. 15:20 til kl. 16:10
Gratis

26
AUG

Spirekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 26. august 2019, Kl. 16:00 til kl. 16:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner

26
AUG

Spirekor for 0. - 2. klasse

Afholdt af: Flintholm Kirke
Dato: 
Mandag d. 26. august 2019, Kl. 16:30 til kl. 17:15
Gratis

26
AUG

Børnekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 26. august 2019, Kl. 17:00 til kl. 17:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner

02
SEP

Juniorkor 3.- 5. klasse

Afholdt af: Flintholm Kirke
Dato: 
Mandag d. 2. september 2019, Kl. 15:20 til kl. 16:10
Gratis

02
SEP

Spirekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 2. september 2019, Kl. 16:00 til kl. 16:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner

02
SEP

Spirekor for 0. - 2. klasse

Afholdt af: Flintholm Kirke
Dato: 
Mandag d. 2. september 2019, Kl. 16:30 til kl. 17:15
Gratis

02
SEP

Børnekor

Afholdt af: Sct. Lukas Kirke
Dato: 
Mandag d. 2. september 2019, Kl. 17:00 til kl. 17:45
Sct. Lukas Kirke, Christian Richardts Vej 1, 1951 Frederiksberg, Danmark
Musikpædagog Ulla Abildgaard og Organist Raivis Zandovskis
0 kroner
Ophavsret: